Wiele długich miesięcy, od głośnego startu turnieju „Klucz do zwycięstwa”, musiało upłynąć, by fani piątej części sagi Heroes doczekali się ligi w całości poświęconej tej jednej grze. Nikt chyba nie sądził, że po starcie „Klucza” wszystko stanie. Ale stanęło – i to na bardzo długo. Wakacje, brak czasu, pomysłu czy zainteresowania sprawiły, że forum praktycznie wymarło a gracze wrócili do swoich codziennych zajęć. Po okresie jałowego oczekiwania wszystko powoli wracało do życia za sprawą turnieju „Reaktywacji” i zaangażowaniu nowego administratora. Zdążyła jeszcze wejść Arena i zabrać graczom cenne godziny życia spędzone przed monitorem nim zapowiadana szumnie liga w końcu ruszyła.

Problemy były i to bardzo duże, ale jasne było, że bez nich się nie obejdzie. Teraz Liga Heroes V – strona w całości poświęcona tej właśnie części ulubionej przez nas sagi wśród gier komputerowych – jest gotowa by oglądać epickie zwycięstwa i zaskakujące porażki, upadki królów i narodziny bohaterów.

Wszystkich chętnych do walki zapraszamy do wzięcia udziału w lidze. Informacje o wszelkich turniejach będą umieszczane na stronie, więc na pewno się o nich dowiecie.

Mamy wiele planów – czy uda się je wszystkie zrealizować? Czas pokaże, ale bez Was nic z tego nie wyjdzie, dlatego liczymy na dużą frekwencję i życzymy wszystkim dobrej zabawy!

No i na koniec tego krótkiego wstępu należałoby podziękować tym wszystkim, bez których nie udało by się tego tak zorganizować. Podziękowania należą się na pewno: Xexilexowi, czyli naszemu grafikowi, który zadbał o to, by strona przykuwała uwagę, Monomanowi, który przygotowywał „Klucz do zwycięstwa” i ogarniał całe towarzystwo na forum, Dagonowi, który skutecznie „reanimował” polską scenę H5, Black Mosesowi, który nad tym wszystkim czuwał i skleił to w jedną całość.
Logowanie


Login :
Hasło :
Autologowanie
Jesteś Nowy?
Przeczytaj Poradnik
Początkujący
Średni
Zaawansowani

Tawerna - 100% Heroes of Might and Magic. Liga Heroes 3 Tajemnice Antagarichu :: Heroes of Might & Magic 1,2,3,4,5,6 Forum Liga Heroes 5 Akademia Wojny - portal Heroes of Might and Magic 3 Kroniki Heroes - Wortal Informacyjny Serce Ashan
Layout : XExilEX Layout cut : dotworks.pl Engine : BlackMoses